ZPY6V8-TAP
DIODE ZENER 6.8V 1.3W DO41
Seri / Aile Numarası
ZPY6V8
ZPY6V8-TAP Hakkında
Vishay ZPY6V8-TAP, 6.8V nominal Zener voltajına sahip tek bir Zener diyottur. 1.3W maksimum güç dağıtım kapasitesi ile aşırı voltaj koruması, voltaj düzenleme ve gerilim referans uygulamalarında kullanılır. DO-41 eksenel paketinde sunulan bu bileşen, 500 nA ters kaçak akımı ve 1 Ohm maksimum empedans değerleri ile elektrik devrelerinde güvenli gerilim sınırlandırması sağlar. 175°C'ye kadar çalışma sıcaklığı ve ±5% tolerans ile yüksek güvenilirlikle tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 3 V
Impedance (Max) (Zzt) 1 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature 175°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V