ZPY6V2-TAP
DIODE ZENER 6.2V 1.3W DO41
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
ZPY6V2
ZPY6V2-TAP Hakkında
ZPY6V2-TAP, Vishay tarafından üretilen 6.2V nominal gerilimli tek zener diyottur. DO-41 paketinde sunulan bu bileşen, 1.3W maksimum güç dağıtım kapasitesine ve 1 Ohm maksimum impedansa sahiptir. 500 nA ters sızıntı akımı ile karakterize edilen bu zener diyot, voltaj düzenleme, aşırı voltaj koruması ve voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ile sağlanan bileşen, 175°C'ye kadar çalışabilir ve through-hole montaj tipiyle PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 1 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature 175°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V