ZMY100-GS18
DIODE ZENER 100V 1W DO213AB
Seri / Aile Numarası
ZMY100
ZMY100-GS18 Hakkında
ZMY100-GS18, Vishay tarafından üretilen 100V nominal gerilimli tek zener diyottur. 1W güç kapasitesine ve DO-213AB (MELF) cam kapsülü pakete sahiptir. Surface mount montajı için uygun olup, ±5% tolerans ile üretilmektedir. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 75V ters gerilim altında maksimum 50 µA ters sızıntı akımı ve 250 Ohm maksimum impedansa sahiptir. Gerilim düzenleme, aşırı gerilim koruması, devrelerinde referans gerilim sağlanması ve sinyal kesme uygulamalarında kullanılır. Last Time Buy statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 75 V
Impedance (Max) (Zzt) 250 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Part Status Last Time Buy
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-213AB
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 100 V