ZLLS500QTA
DIODE SCHOTTKY 40V 700MA SOT23
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
ZLLS500QTA
ZLLS500QTA Hakkında
ZLLS500QTA, Diodes Incorporated tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyottur. 40V maksimum reverse voltaj ve 700mA doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 3 ns reverse recovery time ve 530 mV forward voltage (500mA'de) karakteristiğiyle düşük enerji kaybı sağlar. SOT-23-3 paketinde sunulan komponent, anahtarlama kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, sinyalleştirme ve koruma devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. Maksimum junction sıcaklığı 150°C'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 16pF @ 30V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 700mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 3 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-23-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 500 mA