ZLLS400QTC
DIODE SCHOTTKY 40V SOD323
Seri / Aile Numarası
ZLLS400QTC
ZLLS400QTC Hakkında
ZLLS400QTC, Diodes Incorporated tarafından üretilen 40V Schottky doğrultma diyotudur. SOD-323 (SC-76) yüzey montajlı paket ile sağlanan bu bileşen, 520mA ortalama doğrultma akımına ve 500mV ileri gerilim düşüşüne (400mA'de) sahiptir. 3ns ters kazanım zamanı ve hızlı iyileştirme özelliği ile güç kaynakları, anahtarlama devreler ve RF uygulamalarında kullanılan diyottur. 150°C maksimum bağlantı noktası sıcaklığı ve 10µA ters sızıntı akımı karakterizasyonu ile düşük güç tüketimi gerektiren tasarımlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 30V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 520mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Reverse Recovery Time (trr) 3 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-323
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 400 mA