ZLLS2000QTC
SCHOTTKY RECTIFIER SOT26
Seri / Aile Numarası
ZLLS2000Q
ZLLS2000QTC Hakkında
ZLLS2000QTC, Diodes Incorporated tarafından üretilen hızlı kurtarma Schottky rectifier diyotudur. SOT-23-6 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu komponent, 2.2A ortalama düzeltilmiş akım ve 40V maksimum ters voltaj desteği ile tasarlanmıştır. 540mV ön voltaj düşüşü ve 6ns ters kurtarma süresine sahiptir. 65pF kapasitansı 30V, 1MHz'de ölçülmüştür. -55°C ile 150°C sıcaklık aralığında çalışmaya uygundur. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, LED aydınlatması ve endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 65pF @ 30V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2.2A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 6 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-26
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 540 mV @ 2 A