ZGL41-140A-E3/96
DIODE ZENER 140V 1W GL41
Seri / Aile Numarası
ZGL41-140A
ZGL41-140A-E3/96 Hakkında
Vishay ZGL41-140A-E3/96, 140 Volt nominal zener voltajına sahip 1 Watt güçte tekil zener diyottur. Surface Mount DO-213AB (MELF) paketinde sunulan bu komponent, -55°C ile 150°C sıcaklık aralığında çalışır. 106.4V'da 1 µA ters sızıntı akımı ve maksimum 525 Ohm impedansı ile gerilim düzenleme, koruma ve referans uygulamalarında kullanılır. ±5% voltaj toleransı ile yüksek gerilim devrelerde koruma ve gerilim sınırlama görevlerini yerine getirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 106.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 525 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-213AB, MELF
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package GL41 (DO-213AB)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 140 V