ZGL41-100-E3/96
DIODE ZENER 100V 1W GL41
Seri / Aile Numarası
ZGL41
ZGL41-100-E3/96 Hakkında
Vishay ZGL41-100-E3/96, 100V nominal gerilime sahip 1W güç kapasiteli Surface Mount zener diyottur. DO-213AB (MELF) paketinde sunulan bu bileşen, voltaj düzenleme, koruma ve referans uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, 1µA ters sızıntı akımı ve 250Ω maksimum empedans değerleri ile hassas devre tasarımlarında denetleme işlevi sağlar. ±10% tolerans alanında tasarlanmıştır. Obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 76 V
Impedance (Max) (Zzt) 250 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-213AB, MELF
Part Status Obsolete
Power - Max 1 W
Supplier Device Package GL41 (DO-213AB)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 100 V