Z8F3222AR020SG
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64LQFP
Paket/Kılıf
64-LQFP
Seri / Aile Numarası
Z8F3222
Z8F3222AR020SG Hakkında
Z8F3222AR020SG, Littelfuse tarafından üretilen 8-bit eZ8 çekirdekli mikrodenetleyicidir. 32KB Flash program belleği ve 2KB RAM ile gömülü sistemler, endüstriyel kontrol uygulamaları ve IoT cihazları için tasarlanmıştır. I²C, SPI, UART/USART ve IrDA iletişim arayüzleri bulunur. 12-bit 10-kanal analog-dijital dönüştürücü, PWM çıkışları, DMA kontrolörü, watchdog timer ve brown-out reset özellikleri içerir. 20MHz işletme hızı ile 3.0V-3.6V beslenme gerilimine sahiptir. 64-LQFP yüzey montajı paket ve geniş sıcaklık aralığında (0°C-70°C) çalışır.
Core Size 8-Bit
Data Converters A/D 12x10b
Mounting Type Surface Mount
Number of I/O 46
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type Internal
Package / Case 64-LQFP
Program Memory Type Flash
RAM Size 2K x 8
Speed 20MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 3V ~ 3.6V