Z4KE200HE3/73
DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
Z4KE200HE3
Z4KE200HE3/73 Hakkında
Z4KE200HE3/73, Vishay tarafından üretilen 200V nominal voltajında bir zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket türünde gelen bu komponent, 1.5W güç dağıtma kapasitesine sahiptir. Maksimum 1.5 kOhms empedans değeri ile karakterize edilen komponent, geniş işletme sıcaklık aralığında (-55°C ile 150°C arasında) çalışır. Ürün şu anda obsolete statüsündedir ve through-hole montaj tekniği ile PCB'ye entegre edilir. Voltaj regülasyon, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 144 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.5 kOhms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V