Z4KE200-E3/54 /
Datasheet
Zener Diyotlar - Tekil
Z4KE200-E3/54 Datasheet
DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL
MPN
Z4KE200-E3/54
Paket / Kılıf
Axial
Kategori
Zener Diyotlar - Tekil
PDF İndir ← Parça Sayfası
Z4KE200-E3/54 Datasheet
Z4KE100A_thru_200A.pdf