Z4KE130HE3/73 /
Datasheet
Zener Diyotlar - Tekil
Z4KE130HE3/73 Datasheet
DIODE ZENER 130V 1.5W DO204AL
MPN
Z4KE130HE3/73
Paket / Kılıf
Axial
Kategori
Zener Diyotlar - Tekil
PDF İndir ← Parça Sayfası
Z4KE130HE3/73 Datasheet
Z4KE100A_thru_200A.pdf