Z4KE120AHE3/54 /
Datasheet
Zener Diyotlar - Tekil
Z4KE120AHE3/54 Datasheet
DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
MPN
Z4KE120AHE3/54
Paket / Kılıf
Axial
Kategori
Zener Diyotlar - Tekil
PDF İndir ← Parça Sayfası
Z4KE120AHE3/54 Datasheet
Z4KE100A_thru_200A.pdf