Z16F2811FI20SG
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
80-BQFP
Seri / Aile Numarası
Z16F2811
Z16F2811FI20SG Hakkında
Z16F2811FI20SG, Littelfuse tarafından üretilen 16-Bit ZNEO core işlemciye sahip gömülü mikrodenetleyicidir. 128KB Flash program belleği ve 4KB RAM ile endüstriyel ve ticari uygulamalar için tasarlanmıştır. 20MHz işlem hızında çalışan bu mikrodenetleyici, 2.7V-3.6V arasında beslenebilir. 60 I/O pinine sahip olup, EBI/EMI, I²C, IrDA, LINbus, SPI ve UART/USART gibi geniş bağlantı seçenekleri sunmaktadır. 12 kanallı 10-bit A/D dönüştürücü, PWM, DMA, WDT ve Brown-out Detect/Reset özellikleri ile mobil cihazlar, akıllı sensörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılabilir. 80-BQFP surface mount paketi ile yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygun.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Connectivity EBI/EMI, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Core Processor ZNEO
Core Size 16-Bit
Data Converters A/D 12x10b
Mounting Type Surface Mount
Number of I/O 60
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type Internal
Package / Case 80-BQFP
Part Status Active
Peripherals Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Program Memory Size 128KB (128K x 8)
Program Memory Type Flash
RAM Size 4K x 8
Speed 20MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 2.7V ~ 3.6V