XKA70440
Üretici
Celduc
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
XKA70440
XKA70440 Hakkında
Celduc XKA70440, 5A yük akımı kapasitesine sahip Solid State Relay (SSR) modülüdür. SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonu ile çalışan bu cihaz, 12V ile 440V arasında AC yükleri kontrol etmek için tasarlanmıştır. 15-30VAC/DC kontrol gerilimi ile aktive edilen rölenin Zero Cross özelliği sayesinde elektromanyetik parazitleri minimize eder. Chassis montajlı modul tipi kasa ile endüstriyel uygulamalarda kullanılır. HVAC sistemleri, ısıtma kontrol devreleri, aydınlatma sistemleri ve motor kontrol uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 5 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Module
Part Status Active
Voltage - Input 15 ~ 30VAC/DC
Voltage - Load 12 V ~ 440 V