XCVU11P-2FLGA2577E
IC FPGA 448 I/O 2577FCBGA
Paket/Kılıf
144-BGA
Seri / Aile Numarası
XCVU11P
XCVU11P-2FLGA2577E Hakkında
AMD Xilinx XCVU11P-2FLGA2577E, Virtex UltraScale+ serisine ait yüksek kapasite FPGA entegresidir. 2.835 milyon mantık hücresi ve 162.000 CLB ile karmaşık dijital tasarımlar için kullanılır. 448 adet I/O pini, 396 Mb RAM kapasitesi ve 0.825-0.876V çalışma gerilimiyle sistem tasarımında esneklik sağlar. 0°C ile 100°C arasında çalışabilen bu komponent, 2577 pin FCBGA paketinde sunulur. Harita işleme, yüksek hızlı veri işleme, yazılım tanımlı ağ (SDN), 5G altyapısı ve askeri/havacılık uygulamalarında kullanılmaktadır.
Mounting Type Surface Mount
Number of I/O 448
Number of LABs/CLBs 162000
Number of Logic Elements/Cells 2835000
Operating Temperature 0°C ~ 100°C (TJ)
Package / Case 2577-BBGA, FCBGA
Part Status Active
Supplier Device Package 2577-FCBGA (52.5x52.5)
Total RAM Bits 396150400
Voltage - Supply 0.825V ~ 0.876V