XCS30XL-5VQ100C
IC FPGA 77 I/O 100VQFP
Üretici
AMD Xilinx
Paket/Kılıf
100-TQFP
Kategori
Gömülü - FPGA
Seri / Aile Numarası
XCS30XL
XCS30XL-5VQ100C Hakkında
AMD Xilinx XCS30XL-5VQ100C, 30.000 kapı sayısına sahip Surface Mount FPGA bileşenidir. 77 I/O pinine, 576 LAB/CLB bloğuna ve 1368 mantık elemanına sahiptir. 18.432 bit RAM kapasitesi bulunmaktadır. 100-TQFP (14x14mm) kasa içinde sunulan bu bileşen, 3.0V ile 3.6V arasında çalışır ve 0°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. Gömülü sistem tasarımı, dijital sinyal işleme, kontrol sistemleri ve veri akışı uygulamalarında kullanılabilir. Obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Mounting Type Surface Mount
Number of Gates 30000
Number of I/O 77
Number of LABs/CLBs 576
Number of Logic Elements/Cells 1368
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TJ)
Package / Case 100-TQFP
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 100-VQFP (14x14)
Total RAM Bits 18432
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V