XAL50V22
CAP ALUM 22UF 20% 50V AXIAL
Üretici
TubeDepot
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
XAL50V22
XAL50V22 Hakkında
XAL50V22, TubeDepot tarafından üretilen 22µF kapasitansına sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 144 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 96 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 144 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 96 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V