X9C104PI
DIGIPOT, 100 POSITIONS
Paket/Kılıf
8-PDIP
Seri / Aile Numarası
X9C104
X9C104PI Hakkında
X9C104PI, Rochester Electronics tarafından üretilen dijital potansiyometredir. 100 konum ile yapılandırılmış, 100kΩ direnç değerine sahiptir. Up/Down (U/D, INC, CS) arayüzü ile kontrol edilir ve non-volatile bellek teknolojisini kullanır. DIP-8 Through Hole paketinde sunulur. Wiper direnci 40Ω (tipik), lineer taper özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır, ±300ppm/°C sıcaklık katsayısına ve ±20% toleransa sahiptir. 5V beslenme gerilimi ile çalışır. Veri toplama sistemleri, analog sinyal kontrolü, ses cihazları ve endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılır. Parça durumu: Obsolete.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Configuration Potentiometer
Interface Up/Down (U/D, INC, CS)
Memory Type Non-Volatile
Mounting Type Through Hole
Number of Circuits 1
Number of Taps 100
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 40
Supplier Device Package 8-PDIP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 5V