X9C103SIZT2
IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8SOIC
X9C103
X9C103SIZT2 Hakkında
X9C103SIZT2, Intersil tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometredir. Up/Down (U/D, INC, CS) arayüzü ile kontrol edilen bu bileşen, non-volatile hafızaya sahip olup, kapalı halde ayarlanmış değerleri koruyabilir. 100 dokunuş konumu ile hassas voltaj bölücü uygulamaları, ses seviyesi kontrolü, otomatik kazanç kontrolü ve sayısal kalibrasyon işlemlerinde kullanılır. 8-SOIC paket, 5V beslemede çalışır ve -40°C ile 85°C arasında işletilir. ±20% tolerans ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir.
Number of Taps 100
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 5V