X9429WS16IZ-2.7
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
Paket/Kılıf
16-SOIC
Seri / Aile Numarası
X9429WS16IZ
X9429WS16IZ-2.7 Hakkında
X9429WS16IZ-2.7, Intersil tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometredir. I²C arayüzü ile kontrol edilebilen bu bileşen, 64 dokunma noktasına sahip ve seçilebilir adres özelliğine sağlanan Surface Mount pakette (16-SOIC) sunulmaktadır. Non-volatile bellek, ayarları kalıcı olarak depolamayı sağlar. 2.7V ile 5.5V arasında çalışan bu komponent, voltaj böcü, gerilim kontrolü, ses seviyesi ayarı ve aydınlatma kontrol uygulamalarında kullanılır. Lineer taperı ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısı ile -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. Wiper direnci tipik olarak 400Ω'dur.
Number of Taps 64
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 16-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V