X9429WS16-2.7T1
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC
Paket/Kılıf
16-SOIC
Seri / Aile Numarası
X9429WS16
X9429WS16-2.7T1 Hakkında
X9429WS16-2.7T1, Intersil tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometredir. I²C arayüzü ile kontrol edilebilen bu bileşen, 64 tap çözünürlüğüne sahiptir ve non-volatile bellek kullanarak ayarlarını korur. 2.7V ile 5.5V arasında çalışabilen bileşen, sesli ekipman, ölçüm aletleri, programlanabilir kazanç amplifikatörleri ve ses/video sinyal işleme uygulamalarında dirençli ağları ayarlamak için kullanılır. Selektif adres özellikleri sayesinde tek I²C hattında birden fazla cihaz bağlanabilir. 16-pin SOIC SMD pakette sunulan bileşen, 0°C ~ 70°C çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar.
Number of Taps 64
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 16-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V