X9418WS24IZ-2.7
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24SOIC
Paket/Kılıf
24-SOIC
Seri / Aile Numarası
X9418WS24IZ
X9418WS24IZ-2.7 Hakkında
X9418WS24IZ-2.7, Intersil tarafından üretilen 2-kanallı dijital potansiyometredir. 10kΩ dirençli ve 64 tap çözünürlüğe sahip bu bileşen, I²C seçilebilir adres arabiriminin desteği ile çalışır. Non-volatile hafızaya sahip olmak sayesinde ayarlar kapatmadan sonra korunur. 24-SOIC yüzey montajlı paket ile sunulan komponent, ±2.7V ~ 5.5V beslenme geriliminde çalışır ve -40°C ~ 85°C sıcaklık aralığında stabil performans sunar. 150Ω tipik wiper direnci ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir. Ses seviyesi kontrolü, hassas kalibrasyonlar ve analog ayarlama gerektiren endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Ürün obsolete durumundadır.
Memory Type Non-Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 2
Number of Taps 64
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150
Supplier Device Package 24-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply ±2.7V ~ 5.5V