X9408WS24I-2.7
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24SOIC
Paket/Kılıf
24-SOIC
Seri / Aile Numarası
X9408WS24I
X9408WS24I-2.7 Hakkında
X9408WS24I-2.7, Intersil tarafından üretilen 4 kanallı dijital potansiyometredir. Non-volatile bellek ve I²C arayüzü ile ağ adreslenebilir bu bileşen, 10kΩ direnç değerinde 64 dokunma noktası sunmaktadır. ±2.7V ~ 5.5V çift kutuplu beslemede çalışan bu entegre, 150Ω tipik wiper direncine ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir. Ses kontrol sistemleri, analog sinyal işleme, kalibre edilebilir filtreler ve kontrol devrelerinde kullanım için tasarlanmıştır. 24-SOIC yüzey monte paket ile sunulan X9408WS24I-2.7, -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır.
Memory Type Non-Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 4
Number of Taps 64
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150
Supplier Device Package 24-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply ±2.7V ~ 5.5V