X9400YV24-2.7
IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 24TSSOP
Paket/Kılıf
24-TSSOP
Seri / Aile Numarası
X9400YV24
X9400YV24-2.7 Hakkında
X9400YV24-2.7, Intersil tarafından üretilen 4 kanallı dijital potansiyometredir. SPI arabirimi üzerinden kontrol edilen bu bileşen, 2.5kΩ nominal değere ve 64 tap adımına sahiptir. Non-volatile bellek sayesinde ayarlamalar cihaz kapatıldıktan sonra da korunur. 24-pin TSSOP yüzey montaj paketinde sunulan bu IC, ses kontrolü, kalibre edilebilir analog devreleri, LED parlaklık kontrolü ve analog sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±2.7V ile 5.5V arasında beslenebilen ve 0°C ~ 70°C sıcaklık aralığında çalışan bileşen, seçilebilir adres özellikleriyle sistem entegrasyonunu kolaylaştırır. Wiper direnci tipik olarak 150Ω ve sıcaklık katsayısı ±300ppm/°C'dir.
Number of Taps 64
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 2.5k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150
Supplier Device Package 24-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply ±2.7V ~ 5.5V