X93256WV14I-2.7
Paket/Kılıf
14-TSSOP
Seri / Aile Numarası
X93256WV14I
X93256WV14I-2.7 Hakkında
X93256WV14I-2.7, Intersil tarafından üretilen 12.5kΩ dijital potansiyometredir. Up/Down (U/D, INC, CS) arayüzü ile kontrol edilen bu bileşen, 32 tap konfigürasyonuna sahiptir ve non-volatile bellek teknolojisi kullanarak ayarlanmış değerleri kalıcı olarak saklar. Surface mount 14-TSSOP paketinde sunulan cihaz, 2.7V ile 5.5V arasında çalışır. ±25% tolerans ve ±35ppm/°C sıcaklık katsayısı ile analog ses amplitüdü kontrolü, analog filtre ayarlaması, kalibrasyonlu analog çıkış uygulamaları ve endüstriyel sensör ayarlamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığında, maksimum 1100Ω wiper direnci ile lineer taper özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Configuration Potentiometer
Interface Up/Down (U/D, INC, CS)
Memory Type Non-Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 2
Number of Taps 32
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 12.5k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 1100 (Max)
Supplier Device Package 14-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±35ppm/°C
Tolerance ±25%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V