X9317ZM8-2.7
DIGIPOT, 1000OHM, 100 PSTN
Paket/Kılıf
8-MSOP
Seri / Aile Numarası
X9317ZM8
X9317ZM8-2.7 Hakkında
X9317ZM8-2.7, Rochester Electronics tarafından üretilen 1kΩ dijital potansiyometredir. Up/Down (U/D, INC, CS) arayüzü ile kontrol edilen bu bileşen, 100 tap konumuna ve non-volatile belleğe sahiptir. Linear taper karakteristiğine göre tasarlanmış olan cihaz, 0°C ~ 70°C çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir. 2.7V ~ 5.5V besleme gerilimi gerektiren bu potansiyometre, yüksek hassasiyetli analog ayarlama ve kontrol uygulamalarında, audio ses seviyesi kontrolü sistemlerinde ve otomotiv elektronik sistemlerinde kullanılır. Surface mount 8-MSOP paketinde sunulan bileşen, ±20% tolerans ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısı ile karakterize edilmiştir. Ürün durumu: Obsolete.
Number of Taps 100
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 1K
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 8-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V