X9317WS8IZ-2.7
IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8SOIC
Paket/Kılıf
8-SOIC
Seri / Aile Numarası
X9317WS8
X9317WS8IZ-2.7 Hakkında
X9317WS8IZ-2.7, Intersil tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometredir. Up/Down kontrol arayüzü ile 100 dokunuş noktası sunan bu entegre devre, non-volatile bellek kullanarak ayarlanmış değerleri korur. Surface mount 8-SOIC paketinde sunulan bileşen, 2.7V ile 5.5V arasında çalışabilir. Veri toplama sistemleri, analog sinyal ayarlama, ses kontrol devreleri ve kalibre edilebilir analog uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında stabil performans sağlar.
Number of Taps 100
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 8-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V