X9317WM8-2.7
DIGIPOT, 100 POSITIONS
Paket/Kılıf
8-MSOP
Seri / Aile Numarası
X9317WM8
X9317WM8-2.7 Hakkında
X9317WM8-2.7, Rochester Electronics tarafından üretilen 100 pozisyonlu dijital potansiyometredir. Non-volatile belleğe sahip bu komponent, Up/Down kontrol arayüzü ile pozisyon ayarlaması yapılabilir. 10kΩ nominal direnç değeri, 400Ω tipik wiper direnci ve ±20% tolerans ile sunulmaktadır. 2.7V ile 5.5V arasında çalışan bu bileşen, 0°C ~ 70°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. Surface mount 8-MSOP paketine sahiptir. Elektrik ayarı gereken direnç değerleri için uygulamalarda, ses kontrol devreleri, kalibrasyonlar ve empedans ayarlamasında kullanılır. Doğrusal taper özelliğine ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir.
Number of Taps 100
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 8-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V