X9317US8I-2.7T1
IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8SOIC
Seri / Aile Numarası
X9317US8I
X9317US8I-2.7T1 Hakkında
X9317US8I-2.7T1, Intersil tarafından üretilen 50kΩ dijital potansiyometredir. Up/Down kontrol arayüzü ile çalışan bu bileşen, non-volatile belleğe sahip olup analog değerlerin dijital olarak kontrol edilmesini sağlar. 100 tap ile hassas dirençli bölme işlemi yapabilen komponent, ses sistemleri, ışık kontrolü, kalibre edilebilir sensör uygulamaları ve ayarlanabilir güç kaynakları gibi pek çok alanda kullanılır. 2.7V-5.5V beslenme aralığında çalışan ve -40°C ile 85°C arasında stabil performans sergileyen SMD paketinde sunulan bu potansiyometre, değeri kaybetmeyen hafızası sayesinde konfigürasyonların kalıcı olarak saklanmasını garantiler.
Number of Taps 100
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V