X9317UM8I-2.7T2
IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8MSOP
Paket/Kılıf
8-MSOP
Seri / Aile Numarası
X9317UM8I
X9317UM8I-2.7T2 Hakkında
X9317UM8I-2.7T2, Intersil tarafından üretilen 50kΩ dijital potansiyometredir. 100 tap çözünürlüğüne sahip bu bileşen, Up/Down arayüzü ile kontrol edilir ve non-volatile bellek içerir. 2.7V ile 5.5V arasında çalışan cihaz, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 8-MSOP yüzey montaj paketinde sunulan bu potansiyometre, ses kontrolü, analog ayarlama, volume kontrol ve kalibrasyonu gerekli elektronik uygulamalarda tercih edilir. Linear taper karakteristiği ile doğrusal dirençsel kontrol sağlar.
Number of Taps 100
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 50k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 8-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V