X9317UM8-2.7T1
IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8MSOP
Paket/Kılıf
8-MSOP
Seri / Aile Numarası
X9317UM8
X9317UM8-2.7T1 Hakkında
X9317UM8-2.7T1, Intersil tarafından üretilen 50kΩ dirençli dijital potansiyometredir. Non-volatile bellek ile wiper konumunu saklayan bu entegre, 8-MSOP yüzey montajlı paket içinde 100 tap çözünürlüğü sunmaktadır. Up/Down kontrol arayüzü ile entegre edilen bileşen, 2.7V ile 5.5V arasında çalışabilir. 400Ω wiper direnci ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısı ile analog devre kontrolleri, ses sistemleri, ses seviyesi ayarlaması ve elektronik tuning uygulamalarında kullanılır. 0°C ~ 70°C çalışma sıcaklık aralığında, ±20% tolerans ile çalışmaktadır. Bileşen üretim sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Number of Taps 100
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 50k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 8-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V