X9317TS8I-2.7
DIGITAL POT, 1 FUNC, 1
Paket/Kılıf
8-SOIC
Seri / Aile Numarası
X9317TS8I
X9317TS8I-2.7 Hakkında
X9317TS8I-2.7, Rochester Electronics tarafından üretilen 100k ohm dijital potansiyometredir. Up/Down (U/D, INC, CS) arayüzü ile kontrol edilen bu bileşen, non-volatile bellek teknolojisine sahiptir ve ayarları kapatıldıktan sonra da korur. 100 tap pozisyonu sunan lineer taper karakteristiği sayesinde hassas direnç değeri ayarlaması sağlar. Surface mount 8-SOIC paketinde sunulan bileşen, geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-40°C ~ 85°C) ve 2.7V ~ 5.5V arzı ile kullanılabilir. 400 ohm tipik wiper direnci ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısı ile kararlı performans gösterir. Veri toplama sistemleri, ses kontrolü, kalibre edilebilir elektronik devreler ve ayarlanabilir uygulamalar için uygun bir seçimdir.
Number of Taps 100
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 8-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V