X9315WSI-2.7T1
Seri / Aile Numarası
X9315WSI
X9315WSI-2.7T1 Hakkında
X9315WSI-2.7T1, Intersil tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometre entegresidir. Non-volatile bellek ile donatılmış bu komponent, Up/Down kontrol arayüzü aracılığıyla 32 dokunuş noktasından oluşan lineer direniş kontrolü sağlar. 2.7V ile 5.5V arasında çalışabilen bu IC, ses uygulamaları, otomotiv sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve gainlenebilir amplifikatörlerde kullanılmaktadır. 8-SOIC yüzey monte paketi ile sunulan komponent, -40°C ile 85°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışır. Wiper direnci 400Ω tipik değere sahiptir. Bir kez kullanılan tasarımlar için tercih edilen bu komponent, gömülü sistemlerde değişken direnç gereksinimlerini digital kontrol ile sağlar. (Not: Bu ürün obsolete durumdadır.)
Number of Taps 32
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V