X9315WMZ-2.7
X9315 - DIGITAL POTENTIOMETER
Paket/Kılıf
8-MSOP
Seri / Aile Numarası
X9315
X9315WMZ-2.7 Hakkında
X9315WMZ-2.7, Rochester Electronics tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometredir. Up/Down kontrol arayüzü ile 32 dokunma noktası sağlayan bu bileşen, non-volatile bellek teknolojisine sahiptir. 2.7V ~ 5.5V besleme voltajında çalışabilen bu entegre devre, veri toplama sistemlerinde, ses seviyesi kontrolü, ışık şiddeti ayarlaması ve analog sinyal düzenleme uygulamalarında kullanılmaktadır. Surface mount pakete (8-MSOP) yerleştirilen komponent, 0°C ~ 70°C sıcaklık aralığında stabil çalışma performansı sunar.
Number of Taps 32
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 8-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V