X9315US-2.7T1
IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOIC
Seri / Aile Numarası
X9315US
X9315US-2.7T1 Hakkında
X9315US-2.7T1, Intersil tarafından üretilen 50kΩ dijital potansiyometredir. Non-volatile bellek ile kalıcı ayarları saklayan bu bileşen, Up/Down kontrol arayüzü aracılığıyla 32 tap üzerinde direnç değerini kontrol etmeye olanak tanır. Lineer taper özelliğine sahip olan X9315US, 2.7V ile 5.5V arasında çalışır ve 400Ω tipik wiper direncine sahiptir. Audio kontrol sistemleri, seviye ayarlama devreleri, kalibrasyonlu analog sistemler ve endüstriyel uygulamalarda direnç ayarlaması gereken yerlerde kullanılır. ±300ppm/°C sıcaklık katsayısı ile istikrarlı performans sağlar.
Number of Taps 32
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V