X9315UMI-2.7T2
Seri / Aile Numarası
X9315UMI
X9315UMI-2.7T2 Hakkında
X9315UMI-2.7T2, Intersil tarafından üretilen 50kΩ dijital potansiyometredir. 32 tap çözünürlüğü ile hassas direnç ayarlaması sağlar. Up/Down (U/D, INC, CS) arayüzü ile kontrol edilebilen bu bileşen, non-volatile bellek özelliğine sahip olup kapatılsa dahi ayarları korur. 2.7V ile 5.5V arasında çalışabilen bu IC, lineer karakteristik ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısı ile analog sinyal kontrolü, ses seviyesi ayarı, ışık kontrolü ve sensor kalibrasyon uygulamalarında kullanılır. 8-MSOP paket ile yüzey montajı sağlar.
Number of Taps 32
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V