X9268TS24-2.7T1
Seri / Aile Numarası
X9268TS24
X9268TS24-2.7T1 Hakkında
X9268TS24-2.7T1, Intersil tarafından üretilen 2 kanallı dijital potansiyometrenin IC'sidir. 100kΩ dirençle ve 256 tap seviyesiyle hassas dirençli ayarlamalar gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. I²C arayüzü üzerinden kontrol edilebilen bu bileşen, non-volatile bellek sayesinde ayarları kalıcı olarak saklayabilir. Adreslenebilir konfigürasyonuyla birden fazla cihazın aynı bus üzerinde çalışmasını sağlar. 0°C ile 70°C arasında stabil çalışabilen ve ±2.7V ile 5.5V arasında besleme voltajı ile uyumlu olan bu komponenti, ses kontrol sistemleri, kalibrasyonlu ölçüm cihazları, analoglar kontrolü ve programlanabilir amplifikatör uygulamalarında kullanabilirsiniz.
Number of Taps 256
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply ±2.7V ~ 5.5V