X9252TV24I-2.7
Paket/Kılıf
24-TSSOP
Seri / Aile Numarası
X9252TV24I
X9252TV24I-2.7 Hakkında
X9252TV24I-2.7, Intersil tarafından üretilen 4 kanallı dijital potansiyometredir. I²C arayüzü ile kontrol edilebilen bu bileşen, 100kΩ nominal dirençte 256 tap seviyesi sunar. Non-volatile bellek özelliği sayesinde son ayarlarını saklayabilir. Surface mount 24-TSSOP paketinde sunulan cihaz, 2.7V ile 5.5V arasında çalışır ve seçilebilir adres özellikleri içerir. Lineer taper karakteristiğine sahip bileşen, analog sinyal kontrolü, ses seviyesi ayarı, sensör kalibrasyonu ve otomotiv/endüstriyel sistemlerde otomatik ayarlama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışmaya uygun olup, ±20% tolerans ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir.
Features Selectable Address
Interface I²C
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 50
Supplier Device Package 24-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V