X9251TV24-2.7
Paket/Kılıf
24-TSSOP
Seri / Aile Numarası
X9251TV24
X9251TV24-2.7 Hakkında
X9251TV24-2.7, Intersil tarafından üretilen 4 kanallı dijital potansiyometredir. 100kΩ direnç değerine sahip bu bileşen, 256 tap ile hassas direnç ayarlaması sağlar. SPI arayüzü üzerinden kontrol edilir ve non-volatile bellek ile konfigürasyon ayarlarını saklayabilir. 2.7V ile 5.5V arasında çalışan bu entegre, ses cihazları, otomasyon sistemleri, ölçüm ekipmanları ve veri toplama uygulamalarında voltaj veya akım kontrolü için kullanılır. 24-TSSOP paketinde sunulan bileşen, 0°C ile 70°C işletme sıcaklık aralığında çalışır.
Number of Taps 256
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 300 (Max)
Supplier Device Package 24-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V