X9250US24IZ-2.7T2
DIGIPOT, 4 FUNC, 256 PSTN
Paket/Kılıf
24-SOIC
Seri / Aile Numarası
X9250US
X9250US24IZ-2.7T2 Hakkında
X9250US24IZ-2.7T2, Rochester Electronics tarafından üretilen 4 kanallı dijital potansiyometredir. SPI arabirimi üzerinden kontrol edilebilen bu bileşen, seçilebilir adres özelliğine ve non-volatile belleğe sahiptir. 256 pozisyonlu doğrusal taper ile 50kΩ nominal dirençe sahip olan cihaz, ±2.7V ile 5.5V arasında besleme voltajında çalışır. Wiper direnci tipik olarak 150Ω'dur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Ses sistemleri, endüstriyel kontrol uygulamaları, aviyonik sistemleri ve yazılım kontrollü empedans ayarlaması gereken dijital ses devre tasarımlarında kullanılır. Surface mount 24-SOIC pakette sunulur.
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 50k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150
Supplier Device Package 24-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply ±2.7V ~ 5.5V