X9119TV14Z-2.7
Seri / Aile Numarası
X9119TV14Z
X9119TV14Z-2.7 Hakkında
X9119TV14Z-2.7, Intersil tarafından üretilen 100kΩ dijital potansiyometredir. I²C seri arayüzü aracılığıyla adreslenebilir kanalları sayesinde mikrodenetleyici tabanlı sistemlerde potansiyel bölücü, kazanç kontrol ve ses seviyesi ayarlaması gibi uygulamalarda kullanılır. 1024 tap sayısı ile hassas ayarlama yapılabilir. Non-volatile bellek sayesinde ayarlamalar güç kesintisinden sonra korunur. 2.7V ile 5.5V beslenme voltajı aralığında çalışan bu bileşen, geri kazanım ve değiştirilemeyen konfigürasyonlar gerektiren endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Number of Taps 1024
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V