X9116WM8Z-2.7
DIGIPOT, 16 PSTN
Paket/Kılıf
8-MSOP
Seri / Aile Numarası
X9116WM8Z
X9116WM8Z-2.7 Hakkında
X9116WM8Z-2.7, Rochester Electronics tarafından üretilen 16 tap dijital potansiyometredir. Up/Down arayüzü ile kontrol edilen bu bileşen, non-volatile bellek teknolojisini kullanarak ayarlanmış değerleri korur. 10kΩ nominal direnç değerine sahip olup, 400Ω tipik wiper direnci ile karakterize edilmiştir. 2.7V ile 5.5V arasında çalışan bu komponent, doğrusal taper özelliği nedeniyle ses amplifikatörleri, odyometrik cihazlar, endüstriyel kontrolörleri ve ayarlanabilir güç kaynakları gibi uygulamalarda kullanılır. Surface mount 8-MSOP paketinde sunulan bileşen, 0°C ile 70°C sıcaklık aralığında çalışır ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir.
Number of Taps 16
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 8-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V