X9116WM8-2.7T2
IC DGTL POT 10KOHM 16TAP 8MSOP
Paket/Kılıf
8-MSOP
Seri / Aile Numarası
X9116WM8
X9116WM8-2.7T2 Hakkında
X9116WM8-2.7T2, Intersil tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometredir. Up/Down kontrol arayüzü (U/D, INC, CS) ile çalışan bu bileşen, non-volatile bellek teknolojisine sahip olup 16 tap konfigürasyonunda tasarlanmıştır. 2.7V ~ 5.5V beslenme gerilimi aralığında çalışan komponent, 400Ω tipik wiper direncine ve lineer taper özelliğine sahiptir. Surface mount 8-MSOP paketinde sunulan X9116WM8, ses amplifikatörleri, ses seviyesi kontrolü, PID kontrol devreleri, sinyal seviyesi ayarlaması ve kalibrasyonlu cihazlarda kullanılır. ±20% tolerans ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısı ile uygulamalar için istikrarlı bir çözüm sunar.
Number of Taps 16
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 8-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V