X9015WS8Z-2.7
IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8SOIC
Seri / Aile Numarası
X9015WS8Z
X9015WS8Z-2.7 Hakkında
X9015WS8Z-2.7, Intersil tarafından üretilen 10kΩ dijital potansiyometredir. 32 tap konumuna sahip bu bileşen, Up/Down kontrol arayüzü ile işletilir. Surface mount 8-SOIC paketinde sunulan komponent, 2.7V ile 5.5V arasında çalışır. Volatile belleğe sahip bu dijital potansiyometre, ses seviyesi kontrolü, cihaz kalibrasyonu ve ayar uygulamalarında kullanılır. Linear taper karakteristiğine ve ±20% toleransa sahiptir. Wiper direnci tipik olarak 400Ω'dur. ±300ppm/°C sıcaklık katsayısı ile 0°C ~ 70°C işletme sıcaklığında çalışabilir.
Number of Taps 32
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V