X9015WS8-2.7T1
IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8SOIC
Seri / Aile Numarası
X9015WS8
X9015WS8-2.7T1 Hakkında
X9015WS8-2.7T1, Intersil tarafından üretilen 10kΩ değerinde dijital potansiyometredir. Up/Down kontrol arayüzü ile 32 tap aracılığıyla dirençsel değer ayarlanabilir. Volatile bellek mimarisi ile çalışan bu entegre, 0°C ila 70°C sıcaklık aralığında ve 2.7V ila 5.5V besleme gerilimi ile kullanılabilir. 400Ω tipik wiper direnci ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir. 8-SOIC yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, ses seviyesi kontrolü, yayın devreleri, kalibre edilebilir filtreler ve analog sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Number of Taps 32
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V