X9015UM8-2.7T1
DIGIPOT, 50000OHM, 32 POSITIONS
Paket/Kılıf
8-MSOP
Seri / Aile Numarası
X9015UM8
X9015UM8-2.7T1 Hakkında
X9015UM8-2.7T1, Rochester Electronics tarafından üretilen 50kΩ değerine sahip tek kanallı dijital potansiyometredir. Up/Down kontrol arayüzü ile seri harita tabanlı 32 konumlu dirençli ayarlamayı destekler. Volatile bellek tipinde olan bu bileşen, 2.7V ile 5.5V arasında çalışır ve ±20% tolerans belirtir. Wiper direnci tipik olarak 400Ω'dur. Linear taper karakteristiği ve ±300ppm/°C sıcaklık katsayısı ile açık ve gürültü seviyesi düşük uygulamalar için uygun olup, ses sistemi hacim kontrolü, ekipman kalibrasyonu ve endüstriyel sensör ayarlanması gibi alanlarda kullanılabilir.
Number of Taps 32
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 8-MSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V