X66AK2H12AAW2
X66AK2H12
X66AK2H12AAW2 Hakkında
Texas Instruments X66AK2H12AAW2, ARM ve DSP mimarisini birleştiren yüksek entegrasyon düzeyinde bir Sistem-on-Chip (SOC) bileşenidir. 1.2GHz işlemci hızında çalışan bu DSP+ARM tabanlı IC, 12.75MB on-chip RAM ve 384kB ROM belleğe sahiptir. EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART ve USB 3.0 gibi çok çeşitli iletişim arayüzleri ile donatılmıştır. 1517-BBGA FCBGA paketinde sunulan komponent, gömülü sistemler, ağ işleme uygulamaları, gerçek zamanlı sinyal işleme ve endüstriyel otomasyon gibi alanlarda kullanılır. 0°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığında hizmet verir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 1.2GHz
On-Chip RAM 12.75MB
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Core Variable
Voltage - I/O 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V