X66AK2H12AAAW2
IC DSP ARM SOC BGA
Paket/Kılıf
144-BGA
Seri / Aile Numarası
X66AK2H12
X66AK2H12AAAW2 Hakkında
Texas Instruments X66AK2H12AAAW2, DSP ve ARM mimarisi birleştiren gömülü sistem işlemcisidir. 1.2GHz hızında çalışan bu bileşen, 12.75MB on-chip RAM ve 384kB ROM ile donatılmıştır. Ethernet, USB 3.0, Serial RapidIO, SPI, I²C, UART/USART ve DMA gibi çeşitli arayüzleri destekler. Surface mount 1517-FCBGA (40x40) pakete yerleştirilmiş olup, 0°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. Değişken core voltajı ve 0.85V-3.3V I/O voltaj seçenekleri ile telekomünikasyon, endüstriyel kontrol, ağ işlemcileri ve veri merkezi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 1.2GHz
Interface EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0
Mounting Type Surface Mount
Non-Volatile Memory ROM (384kB)
On-Chip RAM 12.75MB
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TC)
Package / Case 1517-BBGA, FCBGA
Part Status Market
Supplier Device Package 1517-FCBGA (40x40)
Type DSP+ARM®
Voltage - Core Variable
Voltage - I/O 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V