X4OAC24A
AC OUTPUT MODULE 3A
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
X4OAC24A
X4OAC24A Hakkında
X4OAC24A, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen G/Ö röle modülüdür. AC çıkışlı bu bileşen 24VDC giriş gerilimi ile çalışır ve 3A çıkış akımı sağlayarak 24 ile 280VAC arasında çalışabilir. Hold down screw, fused ve status LED özellikleriyle donatılmıştır. Turn-on ve turn-off süreleri yarım siklus (1/2 cycle) olup, kontrol ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Şu anda üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Color Black
Current - Input 13.5 mA
Current - Output 3A
Features Hold Down Screw, Fused, Status LED(s)
Part Status Obsolete
Style X4
Turn Off Time 1/2 Cycle
Turn On Time 1/2 Cycle
Type AC Output Module
Voltage - Input 24VDC
Voltage - Output 24 ~ 280VAC